Temp Ail Geçici E-posta Adresiniz

Oluşturulan E-postalar 124030 Alınan Mesajlar 1235089

Temp Ail ile istenmeyen e-postaları, reklam postalarını, bilgisayar korsanlığını ve robotların saldırılarını unutun. Gerçek posta kutunuzu temiz ve güvende tutun. Temp Mail, geçici, güvenli, anonim, ücretsiz, tek kullanımlık e-posta adresi sağlar. Mailleri 24 saat süre ile kullanabilirsiniz

Bize Ulaşın

Sık sorulan soruların yanıtları ve ana sayfada Temp Mail hizmetiyle ilgili ayrıntılı açıklama yardımcı olmazsa, bize bildirin. Sadece geri bildiriminizden diğer kullanıcılar için çözümler sağlayabiliriz. Gerekirse günün herhangi bir saatinde sizinle istişare ederiz. Sunulan hizmetleri verimli bir şekilde yönetmenize, e-posta alırken karşılaşabileceğiniz sorunları, beklenmedik bir şekilde meydana gelmeleri durumunda çözmenize yardımcı olacağız.

En kısa sürede bir kişi ekleyeceğiz

SMS Onay

Ücretsiz EduMail

Edu Mail ile Microsoft 365’i ücretsiz olarak kullanırsınız. Adobe Creative Cloud için %33’e varan indirimden yararlanırsınız. Spotify’ı indirimli satın alırsınız. GitHub öğrenci geliştirici hesabına sahip olursunuz. Ücretsiz 1 TB OneDrive depolama alanına sahip olursunuz.